String-Art Јакимов, уметност фузирана од дрво, шајки и конец

Апликации изработени на дрво со шајки и конец во боја, генијалното хоби на дипломираниот професор по одделенска настава Мартин Јакимов. Погледнете ги овие феноменални слики кои варираат од еднобојност па се конструктивна колоритност. Ова е неговата facebook фан-страна за контакт.

Посетено 430 пати

Watch Higurashi: When They Cry – Gou Episode 13 (https://gogoanime.be/m/yOyz/ep-13) at website https://gogoanime.be gogoanime1

Dr. Stone: Stone Wars (https://animefreak.ws/m/g5v8) Episode 1 at AnimeFreak kiss anime freak