ДАЛИ ВИ ПРЕЧАТ ПРОВИНЦИЈАЛЦИТЕ: Скопјани си го покажаа своето вистинско лице (ВИДЕО/АНКЕТА)

Да бидеме искрени, не бевме изненадени од одговорите…
Фото: Принтскрин
Фото: Принтскрин
Веруваме дека една од „најболните“ точки на жителите на градот Скопје се таканаречените провинцијалци што живеат и работат во нашата метропола.
Меѓутоа, мислењето е поделено, на едните им пречат, на другите не. Телеграф.мк направи анкета во центарот на градот и на случајните минувачи им го поставивме прашањето: Дали ви пречат провинцијалците во нашата метропола?
Да бидеме искрени, не бевме изненадени од одговорите…
Погледнете:
Извор:
telegraf logo

Alfa-GooolemNovogodisenPopust-2017-11-16-1180x90

Посетено 18.010 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

All Saints Street 2 Episode 12

AnimeFLV: King of Braves GaoGaiGar anime episode 49 online free at https://animeflv.uk english dubbed anime

Watch anime online for free at TwistMoe anime online

GoGoAnime: Hakugei: Legend of the Moby Dick (Dub) anime episode 26 online free at https://gogoanime.be gogoanime website reddit

Thingiverse: https://www.thingiverse.com/animefreakws

Vietnamta: https://www.vietnamta.vn/gogoanimelol