Да требала да биде посна таква ќе беше измислена

Налетав на ОБЛАНДА
oblanda_zokipankerжив среќен, не сум пробал со години
гризнав-ќе повратев… одвратно
„што е со обландава?..расипана?“
„не …посна
дај бе луѓе не си играјте играчки со хранава
да требала да биде посна таква ќе беше измислена
бљак

Посетено 289 пати

ANIMEFLIX animes online: The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25

AniWatch anime websites: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 9 (https://aniwatch.pro/m/poon/ep-9)