АКО Е ПОТРЕБНО ДЕНОВИВЕ ЌЕ БИДАМ И БОСАНЕЦ И СРБИН…

rubens
Рубенс Муратовски
Нека не Ве лажат разни ојлевци-дојлевци….
Ние во суштина сме добар народ….
И затоа сум горд што сум македонец…!
п.с. ако е потребно деновиве ќе бидам и босанец и србин…

– Рубенс

Посетено 3.149 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://gogoanime.be: Watch Samurai Harem gogoanime Episode 12 anime sites

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://aniwatch.pro: Watch K: SEVEN STORIES "Circle Vision - Nameless Song - " (Dub) aniwatch Episode 2 aniwatch.me

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/gogoanimelol

Bbpress: https://bbpress.org/forums/profile/kissanimemx/