50.000 фанови, фала ви.

Фино е коа имаш толку многу фанови, 50.000 па и не е така лошо, а уште пофино е коа знаеш дека не си им досаѓал со покани за да станат тоа што веќе се, обожаватели на твојата страница.

Фала ви на сите. – Кројачот од Панама

50 000 fanovi

Посетено 379 пати

animefreaks official website. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 33

Boruto: Naruto Next Generations

anime online Tokyo Ghoul

AnimeFreak The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 20

Gintama Episode 194