Снег – Блаже Конески, џинот од Небрегово

Не е прв пат пролетниот снег да не’ изненади, како пред една недела, така и сега… Но, овој пат не само што не’ изненади, туку и не’ шокира од обемноста… И си тера, гајле си нема…

 

View this post on Instagram

 

Чичко Блаже Конески…Џинот од Небрегово.

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Посетено 749 пати

TwistMoe: Convenience Store Boy Friends anime episode 12 online free at https://twistmoe.net dubbed anime

AnimeHeaven: UzaMaid! anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro watch animes

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed

KissAnime: MM! anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime uk

Mootools: https://mootools.net/forge/profile/gogoanimebe

Rohitab: http://www.rohitab.com/discuss/user/147750-gogoanimebe/