Лошите работи во животот се прават со причина, а добрите… – Игор Џамбазов

– Цитат од „Прирачник за анти-антиалкохоличари“

Лошите работи во животот се прават со причина.
Добрите работи се прават онака. Без причина.

Посетено 1.084 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://animeheaven.pro: Watch The Legend of the Legendary Heroes: Iris Report animeheaven Episode Full animeheaven dragon ball super

Website https://twistmoe.net: Watch Sailor Moon R twistmoe Episode 43 online anime

AnimeTV: Qin's Moon: Hundred Schools of Thought anime episode 34 online free at https://animetv.cc kisa anime tv

Website https://animeflix.nl: Watch Recorder and Randsell Re animeflix Episode 13 watch anime online

60c09ca9e6734 site123: https://60c09ca9e6734.site123.me/

Profile ameba: https://profile.ameba.jp/ameba/kissanimemx/