Збунка на Мис Универзум

[fblike]
Како најлесно да ги уништиш соништата на девојка што се пријавила на Мис Универзум? Прогласи ја за победничка и после кажи и дека е грешка.

[youtube height=”400″ width=”700″]https://www.youtube.com/watch?v=6BwsEPcDEoo[/youtube]

Посетено 2.434 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeDao: Licca-chan Fushigi na Fushigi na Yunia Monogatari anime episode Full online free at https://animedao.nl boku no hero academia animedao

AnimeBee: Glitter Force anime episode 48 online free at https://animebee.to anime sites

Website https://wcostream.cc: Watch Inugami-san to Nekoyama-san: Nekoyama-san to Onsen Ryokou wcostream Episode Full black clover wcostream

Website https://kissanime.mx: Watch Happy☆Lesson (TV) (Dub) kissanime Episode 13 tower of god kissanime

Fimfiction: https://www.fimfiction.net/user/449121/gogoanimebe/about

Talkstats: http://www.talkstats.com/members/animefreakws.131229/#about