Што се крие зад совршените фотографии??

На скоро секого му запира здивот од убава фотографија, а фотографката Kai Böttcher реши да ја сподели мистеријата за тоа што се крие зад совршените фотографии.

Вода, чаршафи, светки и што ли уште не…

Како и да е, мора да признаете дека фотките се прекрасни, а девојките уште поубави…

Посетено 648 пати

The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods Episode 24 at website https://kissanimeonline.com kissanime rwby

Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 1 (https://crunchyrollfree.com/m/rgNP/ep-1) at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll trial 30 day