ПАР-НЕПАР

Па богатите имаат по 5-6 коли.
и имаат секакви регистрации,
и парни и непарни, со квадратни корени,
косинуси и тангенти, со равенки и крстозбори,
тајни масонски кодови и лајонес пасворди….
Ма они секако ќе возат кога сакаат
Посетено 222 пати

AnimeDao gleipnir animedao: Watch Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 10 (https://animedao.nl/m/g39d/ep-10)

KissAnime kissanime reddit: Watch Umibe no Étranger Episode Full (https://kissanimeonline.com/m/OgX2/ep-1)