Дали граѓаните ќе излезат на наредните избори!? (ВИДЕО)

Прашањето што би требало да си го постават сите институти на кои главна преокупација им се изборите, сепак први го поставија Фчерашни новости. Дали граѓаните се уште имаат желба да излегуваат на избори?

Какво е нивното мислење за изборите во април?

Што ги мачи воопшто и дали државата има слух за нивните потреби, дознајте во вчерашната епизода на Фчерашни новости, која веќе е достапна на платформата позната како јутјуб.

Посетено 615 пати

gogoanime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanime1 GoGoAnime My Hero Academia Season 2 (Dub)

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy- Episode 8

GoGoAnime My Hero Academia Season 4 Episode 18

GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 5

gogoanime GoGoAnime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO