Почит спрема природата-почит спрема дрвото

.
Погледнете ги 15-те најдобри примери со кои луѓето покажуваат грижа за природниот свет, овие слики може да не убедат дека  навистина можеме да го промениме светот на подобро.

 

Посетено 3.206 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

KissAnime kissanime gone: Watch Bleach Episode 316 (https://kissanimeonline.com/m/n97/ep-316)

ANIMEFLIX animeflix reddit: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (https://animeflix.nl/m/DvVy) Episode 13