Скопските жештини и убави девојки се најдоа кај Леонардо Ди Каприо

Изгледа дека најдоброто време за нашата Македонија допрва доаѓа, во екот на Оскарите и самата оскаровска еуфорија, холивудските ѕвезди никако да ја одминат Македонија.

Иако не директно, сепак Ди Каприо на својот Инстаграм профил сподели слика каде говори за климатските промени, и тоа не било која, туку на нашиот познат и реномиран фотограф Роберт Атанасовски.

Скопје и неговите жештини, вака или онака, со помош на бурното око на Роберт, успеа да го освои дури и Лео.

Фото Роберт Атанасовски

Посетено 1.924 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://twistmoe.net: Watch Starship Operators twistmoe Episode 13 animes online

AniWatch: Starmyu OVA anime episode 2 online free at https://aniwatch.pro aniwatch me

Website https://animeflix.nl: Watch Fate/stay night: Heaven's Feel - III. Spring Song animeflix Episode Full animeflix plunderer

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

Addwish: https://addwish.com/animefreakws

Connect garmin: https://connect.garmin.com/modern/profile/632c1172-7170-4197-96fe-c880fe6bff83