Сите големи работи доаѓаат од провинција

“Сите големи работи доаѓаат од провинција, баш како и Сена” рекол еднаш Превер. Дали е така и кај нас…којзнае.. Posted

Прочитај повеќе

Некни у Тирана си купив три работи

Некни у Тирана си купив три работи. Едни фармерки, една маичка(не дека нема кај нас, ама ми фатија ствариве око,

Прочитај повеќе

Дали е сензација дека нема вистина за сообраќајката на Дац што ја објавија лешинарите од Македонските портали?

Лешинарите прво треба да си проверат од сигурни извори, а не да нагаѓаат и ликуваат да се случи такво нешто,

Прочитај повеќе

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Preview 02 at website https://animeflix.nl. See more animeflix fruits basket

Watch Beastars 2nd Season Episode 2 (https://gogoanime.be/m/eWNg/ep-2) at website https://gogoanime.be fruits basket gogoanime