Нова Сезона Од Шоуто Еден на Еден – Еве што ќе гледате!

[fblike] Денес (сабота) во 19.15ч на започнува новата сезона од шоуто Еден на Еден  Човекот за кого нема потреба од никаква најава, Игор

Прочитај повеќе

Стоев дотерана на дождот

[fblike]..стоев дотерана на дождот..на себе имав лакирани чевли, свилени црни чорапи, тесен црн фустан, бисерен ѓердан, шминка само за тебе

Прочитај повеќе

Потпечени тестенини со пилешки гради

[fblike] Тестенините одлично одат со месо, а особено кога тоа се потпечени тестенини со пилешки гради. Состојки: Тестенини (макарони) –

Прочитај повеќе