Модерен стан од 42 квадрати кој ќе ве воодушеви!

moderen-stan-naslovna_majkatiitatkoti
Практичен, модерен, шик, креативно ќоше во кое ќе се заљубите!
Со оглед на тоа дека се работи за 42 квадрати и само една просторија, потребни се добри идеи и функционален мебел, а дизајнерката на ентериерот Марта Родригез баш така го опремила ова ќоше.
Квалитетно дрво доминира во просторот и дава потребен шмек и топлина. Комбинација на белите ѕидови и виолетов мебел се покажала како одлична, плакар во кој се сместени елементите од кујната е одлична идеја за гарсониери каде не треба сите детали да бидат видливи на прв поглед.
Љубителите на рустикални бањи ќе ги воодушеви дрвената када, а останатите интересни детали погледнете ги подолу:

1-moderen-stan-za-moderna-devojka-potkrovje-od-42-kvadrati-koe-kje-ve-voodushevi-keif.mk

2-moderen-stan-za-moderna-devojka-potkrovje-od-42-kvadrati-koe-kje-ve-voodushevi-keif.mk

3-moderen-stan-za-moderna-devojka-potkrovje-od-42-kvadrati-koe-kje-ve-voodushevi-keif.mk

4-moderen-stan-za-moderna-devojka-potkrovje-od-42-kvadrati-koe-kje-ve-voodushevi-keif.mk

5-moderen-stan-za-moderna-devojka-potkrovje-od-42-kvadrati-koe-kje-ve-voodushevi-keif.mk

6-moderen-stan-za-moderna-devojka-potkrovje-od-42-kvadrati-koe-kje-ve-voodushevi-keif.mk

7-moderen-stan-za-moderna-devojka-potkrovje-od-42-kvadrati-koe-kje-ve-voodushevi-keif.mk

Посетено 3.954 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

KissAnime: Pandalian anime episode 1 online free at https://kissanime.mx kissanime beastars

AnimeHeaven: Zounds anime episode Full online free at https://animeheaven.pro dragon ball super anime heaven

AnimeDao: Tenchi Muyou!: Galaxy Police Mihoshi Space Adventure (Dub) anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao food wars

Yesterday wo Utatte: Haishin-ban Episode (https://animeflix.nl/m/nBOW) Episode 6

Linktr: https://linktr.ee/animeflixnl

Amara: https://amara.org/en/profiles/profile/gogoanimelol