Исчезнатата Гитара На Џон Ленон Продадена За 2.4. Милиони Долари

[fblike]Исчезна во далечните 60-ти години Акустичната гитара на легендарниот Џон Ленон на која одсвирил некои од најпопуларните хитови, беше продадена на

Прочитај повеќе

Watch Our Last Crusade or the Rise of a New World (Dub) Episode 8 (https://funimationfree.com/m/Qx4Z/ep-8) at Funimation funimation and crunchyroll

My Hero Academia 3 (https://animeplanet.cc/m/pJNy) Episode 25 at website https://animeplanet.cc anime planet romance manga