Бредли Купер Во Гастрономската Комедија “Burnt”

Со Сиена Милер, Ема Томпсон и Алисија Викандер Помеѓу вкусните кадри на сечење парчиња месо и мешање јајца, Бредли Купер го отелотворува

Прочитај повеќе

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 1 at website https://animefreak.ws animefreak one piece

Spirit Chronicles Episode Preview at Funimation funimation ps4