Со помош на технологијата е оживеан голот на Пеле за кои тврдат дека е најдобар досега (Видео)

Голот е навистина магичен…. [fblike] Со помош на технологијата направена е реконструкција на најубавиот гол на Пеле, кој го постигнал

Прочитај повеќе

AnimeFreak animefreaks website: Watch Naruto (Dub) Episode 83 (https://animefreak.ws/m/AW3/ep-83)

AniWatch anime websites: Watch Kuroko's Basketball 2 Episode 19