Сингапурскиот аеродором “Changi” најубав во цел свет

Сингапурскиот аеродором и оваа година ја понесе ласкавата титула.

singapuraerodrom1

Во борба за титулата “најубав”, сингапурскиот аеродром “Changi” ги надмина дури другите  410 аеродроми во светот.

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДА НАЈУБАВИОТ АЕРОДРОМ НА СВЕТОТ

Посетено 347 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime online SK8 the Infinity

To Your Eternity Episode 11

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

english anime Naruto: Shippuden

stream anime online One Piece