Велосипед

[fblike]
Разговарав со пријател од Ѓорче
за тоа вчера, му викам што ви требаше
тоа кршење коли и дуќани
Ми вика
„лесно ти е тебе во Центар, нас ни
е преку к.. од провокации и закачки
ова е капак“
и продолжи во тој тон, со конкректни примери,
со луѓе од конкректни села
„Џабе ќе изиграваш космополита и мирољубив
ако некој нон-стоп ти се сили“ – ми кажа за крај
Не знаев што да му одговорам, не сум му во кожа.
Посетено 21.259 пати

Heya Episode Full

AnimeHeaven: Stellvia anime episode 26 online free at https://animeheaven.pro hunter x hunter anime heaven

https://animebee.to anime

Watch The Quintessential Quintuplets Episode 12

Vi gravatar: https://vi.gravatar.com/animefreakws

Visual: https://visual.ly/users/gogoanimeentity/portfolio