Бев на интервју пред 4 години…

Еден другар безделничи веќе со години, и седнувам да го посоветувам троа:

-Брат, дај најди нешто работа бе!
-Барам бе дечко, ама не иде…
-Е како не, барал..
-Стварно бе, еве пред 4 години бев на интервју, веќе почнувам да сумњам дека нашле некој друг!

Посетено 474 пати

Website https://4anime.biz: Watch Danguard Ace: Part 3 (Dub) 4anime Episode Full watch anime

Website https://animetv.cc: Watch Soukou Kihei Votoms: Kakuyaku taru Itan animetv Episode 5 web anime tv

Animepahe: Milky Passion: Dougenzaka - Ai no Shiro anime episode Full online free at https://animepahe.cc watch anime free

Website https://twistmoe.net: Watch The 8th son? Are you kidding me? twistmoe Episode 12 stream anime online

Flickr: https://www.flickr.com/people/[email protected]/

Community aodyo: https://community.aodyo.com/user/animefreakws