Тетка ми го смени полот – Драган Спасов Дац

Тетка ми имаше проблеми со кичмата и требаше да се оперира ама операцијата беше прескапа.
Затоа реши да си го промени полот бидејќи оваа операција ја покрива фондот.
И понатаму ја мачи кичмата, ама сега ја боли кур. Ќути и трпи.

Посетено 4.886 пати

GoGoAnime gogoanime kissanime tv: Wonder Egg Priority Episode 12

AniWatch watch anime free: Watch Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Episode 4 (https://aniwatch.pro/m/Ko11/ep-4)