Селма путује на факултет, арно ама…


Селма, путује на факултет, она путује, ја јој кофер носим и си викам, девојче, не си џабе давај парите, кажи на твојте да ти уплатат за бугарски пасош, тука можеш само ќелнерка да бидеш негде, дупла смена плус испомош, а не даваaт плата, каснат, плус ќе ти се усере и биоритам и се, па на млади години хелекси и срања, а не пуштаат преку фондот више, глеј до какво дереџе стигнавме, не џабе тука кирии, едно друго, оди додека си млада некаде и унофчај си, за после лезетски да си живееш. И молим те не нагињи се кроз прозор.

Посетено 2.098 пати

Website https://animebee.to: Watch Starmyu 3rd Season animebee Episode 12 anime online

https://animepahe.cc dubbed anime

AnimeDao: Garo: Crimson Moon (Dub) anime episode 23 online free at https://animedao.nl animedao dragon ball z

Website https://kissanime.mx: Watch Drifters kissanime Episode 2 legend of korra kissanime

About: https://about.me/gogoanimelol

Video-bookmark: http://www.video-bookmark.com/user/gogoanimelol