ВЛАСТА РУЖИНОВСКА

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Власта Ружиновска - одбојкарка
Власта Ружиновска – одбојкарка
Ги отварам очите мхх време е за неколкуминутно јога истегнување во кревет. Пијам вода, многу вода, доручкувам суво овошје во комбинација со свежо и неколку врсти семиња, кои ветуваат енергија. Излегувам на улица и од карши во “Smoothie Fit Bar” го зимам моето “To Go” (кафе, урма и банана) “smoothie”, се упатувам на Водно каде што по искачување на врвот мераклиски го конзумирам. Му се враќам на Скопје одново родена, се посветувам со цел ентузијазам на сопствениот проект, на кој нестрпливо работам неколку месеци. Завршетокот на денот е брз по вакво утро. Убав ден.
Посетено 4.510 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

ANIMEFLIX: Rumbling Hearts anime episode 14 online free at https://animeflix.nl animeflix i want to eat your pancreas

AniWatch: The Samurai anime episode Full online free at https://aniwatch.pro aniwatch

White Fang (Dub) Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch Neon Genesis Evangelion - Genesis Reborn (Dub) animepahe Episode 3 watch anime

Gfycat: https://gfycat.com/@animefreakws

Sites google: https://sites.google.com/view/animetv-official/home