Не е овој поклон за тебе

– ај погоди каков поклон имам за тебе?
– дај да видам.. покажи ми ги рацете
– не
– дај бе Зоки не ме нервирај
– не… ако погодиш 5 такви ќе добиеш, ако не..ништо
– прстен?
– не
– ланче?
– не
– онаа маичкана што ја гледав во Манго?
-не
-шминка… кондури..клучеви од кола, авион, подморница
лап-топ, фрижидер, американски плакар, Цептер
паркет буков I- класа, стан, викендица, приколица
– не
– си купил карти за Аца Лукас?
Е тука не издржав, го ставив срцето во задњиот џеб од фармерките
и „не е овој поклон за тебе…уствари ни јас не сум за тебе“
и’ реков и се изгубив од нејзиниот живот

Посетено 1.981 пати

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

Website https://gogoanime.be: Watch Gundam Build Fighters (Dub) gogoanime Episode 25 gogoanime weathering with you

Very Private Lesson (Dub) (https://4anime.biz/m/RD5M) Episode 2

Website https://aniwatch.pro: Watch SSSS.Gridman aniwatch Episode 12 anime sites

Ttytdp soytedienbien: http://ttytdp.soytedienbien.gov.vn/portal/Lists/Faq/DispForm.aspx?ID=1798

App roll20: https://app.roll20.net/users/9451130/gogoanimebe