Има ли крај на ова човечко ЗЛО? Овој пат храна полна со шајки! (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО)

На куче во храната му ставиле шајки. Сликата од кучето е крајно вознемирувачка што можете да замислите како му било нему сиротото дека го јадел тој поган оброк.

Вие сте гадни, гадни суштества. Вие што на оној Вевчански карневал се радувате, вие сте далеку од еволуција.
Вие сте монструми! За какво бркање на духови зборувате, кога од вас поглеми клетници нема?

Кармата ќе го стигне секому, а еден Господ гледа.

Се срамам што се нарекувате Македонци, се срамам што живеете во Македонија.

ЗЛО!

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 4.141 пати

Watch Ghost Hunt (Dub) Episode 25

Saishuu Shiken Kujira Progressive Episode Full

Website https://gogoanime.be: Watch Death Note (Dub) gogoanime Episode 37 gogoanime one piece

Website https://animeflv.uk: Watch Assemble Insert (Dub) animeflv Episode 2 anime online

Bigpictureclasses: https://www.bigpictureclasses.com/users/animefreakws

Sites google: https://sites.google.com/view/kissanimemx/