Златна Бубамара – after-party (Видео)

Подгответе се за ТВ уживање во петок во 20 часот на Канал 5

[fblike]

Златна Бубамара (after party)“Од вчерашната празнична атмосфера по Златна Бубамара – многу песни отпеавме , уште толку оставивме за следната година”.

Ranko Petrovik Zlatna Bubamara Na Popularnosta

Posted by MAJKA TI I TATKO TI website on Tuesday, February 21, 2017

Посетено 2.318 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!