Бумеранг На Добрината (Видео)

[fblike]
Градежниот работник му помогна на детето кое падна од скејтбордот…

dobrinata se vraka

Погледнете како чинот на љубезноста се пренесува од една индивидуа до следната и успева како бумеранг да се врати назад
до лицето кое го започна сето тоа.
[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=nwAYpLVyeFU#t=78[/youtube]
Посетено 5.291 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime dub JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

That Time I Got Reincarnated as a Slime

GoGoAnime Attack on Titan Season 3 (Dub)

So I'm a Spider, So What?

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1