ВАСКО ТОДОРОВ: Скечеви од Дијаспората

vase k15 pocetnaВаско Тодоров од добро познатото трио К-15 на  24. Април во недела ќе го објави првиот скеч од дијаспората насловен “Титаник” снимен за  BATKA Wasteland Production  Барем така го разбравме во сабајлешниот телефонски разговор на Viber…ова нека биде како мала најава за серијалот што следи…baner TRANSFER ABC
Посетено 16.162 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeTV: God Eater (Dub) anime episode 13 online free at https://animetv.cc anime tv animania

Watch I'll Make a Habit of It Episode 20

AnimeKisa: Tayutayu: Pure My Heart anime episode 6 online free at https://animekisa.in anime websites

Website https://aniwatch.pro: Watch Moeyo Ken (Dub) aniwatch Episode 4 watch animes

En eyeka: https://en.eyeka.com/u/gogoanimebe

Rsc gov: http://rsc.gov.vn/SitePages/faqDetail.aspx?item=961