Слободан Петковиќ

utrinsko mainl

Слободан Петковиќ - Малер
Слободан Петковиќ – Малер
Обично станувам околу  7:30 и пред било што да направам, јадам 15 бадеми одстоени 24 часа во вода, а веднаш потоа го пијам првото утринско кафе.  Се јавувам кај некоја позитивна личност за така да ми помине денот, а секако не ги запоставувам секојдневните обврски кои се на прво место. Секое правило има исклучок, така да денес комотно можам да го прескокнам утринското кафе и да се фатам за нешто појако( се гледа од приложената фотографија)….сепак денес е мој ден, роденден.

Имајте убав ден и зрачете со позитивна енергија.

Посетено 1.068 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

free anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

AnimeHeaven The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

watch anime online Tokyo Revengers (Dub)

anime stream AnimeHeaven Dragon Ball Z (Dub)

anime online Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone