17-годишниот режисер замоли 8 пара да се бакнуваат пред камера. Каков е резултатот?

СОВРШЕН
17-ka
17-годишната Катлин Ени Стоунхаус од Торонто е новиот талент кога станува збор за правење филмови. Во ова видео со работен наслов ”Бакни ме”, Катлин ангажира осум тинејџерски парови кои ќе се бакнуваат пред камера и ќе ја доловат правата слика на тинејџерската романса. Резултатите се неодоливи!
[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=HqMuc5IrNJ0[/youtube]
Посетено 5.272 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

english dubbed anime 4Anime Tokyo Revengers (Dub)

4Anime My Hero Academia Season 2

anime stream 4Anime JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

sites to watch anime Fairy Tail (Dub)

4Anime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

tải go88