САШО ХРИСТОВСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Сашо Христовски, Профестор по општа и компаративна книжевност
Сашо Христовски, профестор по општа и компаративна книжевност
Првото утринско кафе се случува во 6,20 во домашна атмосфера, со пола пакло „57„ и со прекрасните звуци на нашата традиционална македонска музика, олицетворена во Новица и Тања, кои за среќа останаа во татковинава. Второто кафе е во 8,45 во работните простории. Овојпат е органско, да не речам, а ќе речам, со здрави влакна и без звуците на народњаците ни
Посетено 958 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Patlabor: The Mobile Police (https://4anime.biz/m/zyLW) Episode 7

AnimeHeaven: Strange Love (Dub) anime episode 2 online free at https://animeheaven.pro animeheaven black clover

AnimeTV: Cardcaptor Sakura: Clear Card-hen Prologue - Sakura to Futatsu no Kuma (Dub) anime episode Full online free at https://animetv.cc death note anime tv

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Patreon: https://www.patreon.com/gogoanimelol

Seekingalpha: https://seekingalpha.com/user/54447807/comments