НЕВЕНКА ТИКВЕШАНСКА

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Невенка Тиквешанска Ивановска
Невенка Тиквешанска Ивановска

Кафе пијам само еднаш, наутро…250мл. ладно нескафе со малку млеко, таа е мојата единствена дневна доза. Тие утрински моменти ми се најубави – кафе, по некоја цигара и добра музика, вкусот и уживањето се менуваат од тоа каде го пијам. Моментално сум во Маврово и оваа убавина е незаменлива така да и кафето е повкусно, а ритуалот трае подолго.

Еве eдна утринска фотка….

Маврово
Маврово

 

Посетено 869 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Watch Denki-gai Episode 12

AniWatch: Eight Clouds Rising (Dub) anime episode 2 online free at https://aniwatch.pro watch anime

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Room Camp (https://gogoanime.be/m/4Mzk) Episode 12

Social msdn: https://social.msdn.microsoft.com/Profile/gogoanimebe

Pentagonthink: http://pentagonthink.com/members/animefreakws/