МИЛОРАД ЦАЈИЌ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

milorad cajic_majkatiitatkoti
Милорад Цајиќ Цајо – Агенција за Млади и Спорт

Деновиве сум у фрка, цело време. Кога ќе станам сабајле, одма пијам две турски кафиња во рок од пола саат. После одам на работа, се спремам за саботниот “Спортист На Годината 2014” избор кој ќе се одржи во музејот на Македонска борба, а плус темпото ми е набиено бидејжи во сабота ми пристигаат девојки од цел Балкан, кои ќе бидат учеснички на Miss New Year of the Balkan 2015. Интересна дешавка која ќе се одржи на 30 декември, ја организирам заеднио со Зоки, Пеџа, Гроздан и Коле во Super Club Trend (поранешно Парадизо) … влезот е слободен, само треба на време да си резервирате коњопој. .Фрка, фрка па шта!!!

Песна за добро утро и пријатно кафенце…избор од мое време:
[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=VpdHMaccjw4[/youtube]

Посетено 1.307 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

free anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

AnimeFreak Attack on Titan

Attack on Titan Season 2 Episode 4

AnimeFreak Boruto: Naruto Next Generations Episode 222

watch anime online That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2