АНТОНИЕ ВИТАНОВСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Антоние Витановски - Алфа Аудио
Антоние Витановски – Алфа Аудио

Моето прво утринско кафе е од 7 и 30 до 8и 30 онака споро освестување каде се консолидирам за денот што следи , второто го пијам со пријателите колегите на работа и што е најважно секогаш благо и зачинето со музика !!! за да годи и има вкус во спротивно тешка работа . Искрено сметам дека дека нема подобро од квалитетно кафе со добро друштво точен амбиент добар звук како моја професионална деформација .. мене ми делува енергетски шознам .
Како и да е наздравје утринско кафе кај и да сте !

 Мојот музички избор за денес е токму овој микс: 

Посетено 416 пати

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime to watch Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

watch anime online DARLING in the FRANXX (Dub)

AnimeHeaven How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 19

AnimeHeaven My Hero Academia (Dub)

tải go88