Татко ми ме шамареше…

shamari unatreПалаво дете бев и праев глупости. Татко ми нон-стоп ме опоменуваше:
-Прекини да се глупираш, образите ќе ти ги направам како знамето на Полска!!!
Тие се тие пост-транзациони техники на воспитање
Посетено 813 пати

Digimon X-Evolution Episode Full

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Kujibiki♥Unbalance (https://gogoanime.be/m/GJDn) Episode 12

Website https://animekisa.in: Watch Nanaka 6/17 (Dub) animekisa Episode 12 watch anime

Gab: https://gab.com/gogoanimelol

Findery: https://findery.com/gogoanimelol