Шолја во која кафето никогаш не се лади

Шоља за кафе која ќе го воодушеви сите љубители на производите на Apple
iCup
iCup

Томислав Звонариќ, канадски дизајнер со хрватско потекло дизајнираше шолја за кафе која ќе ги воодушеви љубителите на производите на Епл, но не само нив. Имено, iCup со помош на USB кабел ќе може да се спои со компјутерот т.е го користи неговото напојување за константно загревање. iCup следува во комплет со лажичка и тањирче во облик на јаболка така што навистина сочинува интересен дизајнерски продукт. Сигурно ви се случило барем еднаш во тек на работниот ден, кафето да се оладило во вашата шолја, е тогаш ова е вистинскоти решение за вас.

icup2

icup3

icup4

icup5

applecup65

Посетено 608 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://wcostream.cc: Watch Sasami Magical Girls Club (Dub) wcostream Episode 13 close enough wcostream

Website https://animeflix.nl: Watch Teacher's Time (Dub) animeflix Episode 13 animeflix initial d

https://animeflv.uk anime online

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Descubre beqbe: https://descubre.beqbe.com/p/animeflixnl

Folkd: https://www.folkd.com/user/gogoanimelol