Шо е мори тоа пенис?!


Мара живеела на село, и една вечер испаднала со интелектуалец од градот, и утрето му расправа на другарките:
– Ме зе со кол’та, ме однеси у еден скап ресторан, вечераме, се напиме, после у кафиќ, па у диското, и на крајот ме однеси кај него дома, ме соблечи мене, и он се собу и извади пенис….
– Шо е мори тоа пенис?!
– Абе тоа го имале интелектуалците, нешто каа кур, ама ногу помало…

Посетено 66.018 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Samurai Pizza Cats (Dub) (https://twistmoe.net/m/69BQ) Episode 52

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE

Fate/stay night (Dub) (https://animekisa.in/m/1GjD) Episode 24

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Beautifulnow: https://beautifulnow.is/users/animefreakws

Myspace: https://myspace.com/gogoanimelol