Растевме без лајф-коучи, но затоа имавме…

Гледам сеа деца фрлаат купишта пари на лајв-коучи.

Абе ние додека растевме лајв-коучи ни беа ситните маалски преваранти, мудросерите пред коперации, продавачите на жетони у флипери, шанќери и неколкуте ленти музика шо ги имавме.

 

Посетено 253 пати

dubbed anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 38

GoGoAnime Dragon Ball Z (Dub) Episode 285

anime stream The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

GoGoAnime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

DARLING in the FRANXX Episode 16