Ради таквите фолиранти е загадено Скопје

Колку се отидени луѓево у курацzagadeno skopje-panker_majkatiitatkoti
просто да не ти се верува!!!
Има луѓе на кои им личи
да бидат одлепени, такви се природни,
и не фермаат околина
како некои индивидуи од Балет,
Љубов, Калдрма Кафе, Кастм
уште 2-3-4 други места
Се другото е … што знам,
да има знак улошка
или тоалет хартија во хороскоп они ќе бидат
`такви и во подзнак и во месечина
и во ….. ме мрзи да пишувам
јасно ви е 🙁
Ради таквите фолиранти е загадено Скопје
Железара, Усје и сличните
еден ветер ќе ги расчисти
ама од овие гадовиве
нема спас,

Посетено 673 пати

4Anime: Usavich V anime episode Full online free at https://4anime.biz persona 4 the animation online

AnimeDao: Magi: The Labyrinth of Magic anime episode 25 online free at https://animedao.nl animedao reddit

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://wcostream.cc: Watch Marimo no Hana: Saikyou Butouha Shougakusei Densetsu wcostream Episode Full animes online

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/animeflixnl

Knowyourmeme: https://knowyourmeme.com/users/animeflixnl