Практични Совети: чевли и мозок

Ако ве стегаат чевлите премачкајте ги со алкохол и оставете ги така цела ноќ.cevli_majkatiitatkoti
истото употребете го ако ве стега мозокот…‪
#‎практичнисовети‬

Посетено 553 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime DARLING in the FRANXX (Dub)

My Hero Academia (Dub)

GoGoAnime High School DxD Episode 10

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full