Опција, лево-десно нигде мога стана…

[fblike]

opcija levo desno_majkatiitatkoti
по цели денови се расправаат
која опција е подобра,
лева или десна
Демек едните се лопови
другите уште поголеми итн до бескрај
а навечер после 3 сабајле
опциите им се соединуваат
во (како што фино е опеано во една песна)
„лево-десно нигде мога стана
јој улице ала си пијана“
Посетено 424 пати

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

ANIMEFLIX: Turning Mecard (Dub) anime episode 52 online free at https://animeflix.nl animeflix site

Watch anime online for free at AnimeFreak hunter x hunter animefreak

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Os mbed: https://os.mbed.com/users/gogoanimebe/

Tickaroo: https://www.tickaroo.com/user/60dc2bc92d640203806eacf6