Новиот Бонг ‘Опасен По Живот’

[fblike]Што би рекле нашите северни соседи: Ко преживи,причаће
bong pivo_majkatiitatkotiОваа вешто издизајнирана ”справа” ви приуштува пиење цело пиво
на екс и веднаш потоа еден квалитетен ‘дим’ од марихуаната.
Погледнете го овој брилјантен изум на модерната денешница, што се состои од микс на бонгови: еден за пиво и еден за трева.
 [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=8kHIQNyu8KQ[/youtube]
Посетено 2.530 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Hero Return (https://animeplanet.cc/m/6Yvp) Episode 12 at website https://animeplanet.cc bakemonogatari anime planet

Watch Naruto: Shippuden Episode 492 (https://crunchyrollfree.com/m/xkg/ep-492) at Crunchyroll free watch one piece stampede crunchyroll