Не Сака Да Биде Осамен, Исто Како Пингвинот Монти

[fblike]Не сака да биде сам!

Во реалниот живот Монти наоѓа сродна душа како на фотографииве напраени во еден здив прикажувајќи го пингвинот како очајнички ја бара својата љубов.
Фотографот Адам Гибс, од Канада, рече дека  додворувањето беше
“навистина слатка сцена”

Посетено 545 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeTV 1 anime tv: Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 5

WCOStream watch animes: Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 7 (https://wcostream.cc/m/488n/ep-7)