Можеби порака на бившата и не е баш најдобра идеја?

Ја:

-Можеби порака на бившата и не е баш најдобра идеја?

Десетте жолти лозови:

-Абе како не е, праќај одма не се заебавај!!!

Посетено 372 пати

Watch Kaguya-sama: Love is War Episode 7 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven dragon ball z

Watch Tian Guan Ci Fu Episode 11 (https://animeflix.nl/m/zP0j/ep-11) at ANIMEFLIX animeflix hello world