Мина Хиса Избрана За Мис На Албанија За 2015

[fblike]
Деветнаесетгодишната Мина Хиса вчера е избрана за Мис на Албанија за 2015
miss mina hysa-pocetna_majkatiitatkoti
Изборот на албанска убавица беше одржан на базенот Mai Tai кој е во склоп на популарниот Lollipop Club во Тирана.
На истата манифестација, како претставник на Косово беше избрана  шеснаесет годишната Валбона Понари, двете победнички ќе патуват на Изборот за Мис на Светот што ќе се одржи во Кореја.
valbona ponari_majkatiitatkoti
Посетено 1.081 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Koukyoushihen Eureka Seven: Kinkyuu Tokuban Navigation ray=out Episode Full

Animepahe: Slayers Try (Dub) anime episode 26 online free at https://animepahe.cc watch anime free

Savior Of The Earth (Dub) (https://twistmoe.net/m/lvVg) Episode Full

Watch Pokémon the Series: Sun & Moon (Dub) Episode 144

Beatstars: https://www.beatstars.com/kissanimemx/about

Giantbomb: https://www.giantbomb.com/profile/gogoanimelol/about-me/