9-ти март у една канцеларија…

9-ти март у една канцеларија:

-Абе не ми ногу кажувај ‘директоре боле ме’ враќај се назад у погоноt, еден куп работа од вчера остана недовршена. Па ја така на секоја втора работничка ако и’ верувам, каде крајот ќе ми биде….

Посетено 318 пати

AnimeFreak anime freak: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 11

AnimeHeaven animeheaven unblocked: Watch Wonder Egg Priority Episode 3