Марио Гоце е чист МаЌедон. Прадедо му бил Хунза, прабаба му исто, ама сос пунџа.

[fblike]

tv slnce
Mario Götze
Не ќе да ме зачуди ако од ТВ С,лнце извадат ваква теорија: Марио Гоце е чист МаЌедон. Прадедо му бил Хунза, прабаба му исто, ама сос пунџа. Во потрага по пиперот наш насушен, хромозомски, тргнале отаде Ѓерманите. Нашле пиперките. Дедо му и баба му се запознале на поле (за натпревар), па уз ракиица се изродиле мајка му и татко му. Растен на пиперка и на ракија, Гоце како мал паднал од тараса и затоа останал на метро и кебап. И играл, играл, играл и станал тоа шо е денес. Така велат за него
Посетено 3.554 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

Watch Cat's Eye Episode 73

AniWatch: The Way of the Househusband (Dub) anime episode 5 online free at https://aniwatch.pro watch anime

Hubpages: https://hubpages.com/@gogoanimebe

Linkhay: https://linkhay.com/blog/167025/animefreak