Ламборџини, не е за поплави

[fblike]
Да, чини мало богатство, ама тоа не значи и дека е подморница бе дечко.

[youtube height=”400″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=DJM7AEUBmkk[/youtube]

Посетено 2.692 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!